Prodej chata, 19 m² - Jedovnice, Ev.č.: 001672 200 000 Kč

0C9152B8-4E5E-4173-8A35-9834269B69E3

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji čerstvě zrekonstruovanou dřevostavbu, chatu stojící na lukrativním místě v Jedovnicích. Majitel přistoupil k rekonstrukci poctivě, promyšleně a s láskou a věří, že chata si brzy najde někoho dalšího, komu bude dělat radost, komu bude nabízet svůj prostor ... pro něj, pro blízké a přátele.
Chata je pojata moderně a ekologicky - majitel vytvořil ostrovní systém s nádobou na 80 l vody, kterou pod umyvadlem filtruje, odstraňuje plasty a nechává minerály. Chatu opláštil a zateplil zvenku i uvnitř, udělal novou elektřinu. Přidal kompostovatelnou toaletu a dal oheň původním kamnům. Jedná se sice jen o jednu prostornou místnost, ale vše je do detailu promyšleno a je využit každý centimetr tak, aby vše fungovalo jak má. Je zde tedy zastoupena kuchyňská, jídelní i relaxační zóna.
Chata je velmi vkusně zařízena zkušenými designérkami, veškeré vybavení je součástí prodeje.
U nemovitosti je zbudováno posezení, kde je možné trávit romantické večery třeba při opékání či grilování nebo jen tak koukat do ohně či na hvězdy.
Pozemek, na kterém chata o zastavěné ploše 19 m2 stojí, je pronajímán městysem Jedovnice. Majitel se dostane autem až k samotné chatě, která leží nedaleko rybníka Olšovec.
Oblast, ve které se nemovitost nachází, je čistě rekreační a hojně vyhledávána milovníky chataření. Samotné Jedovnice jsou výborně dopravně dostupné do Blanska (11 km) či Brna (30 km). V létě je městys vyhlášenou rekreační lokalitou s bohatými sportovními a kulturními příležitostmi, na podzim probíhá hojně navštěvovaný výlov rybníka. Okolní lesy tvoří vstupní bránu do CHKO Moravský kras.
S financováním chaty Vám rádi pomůžeme.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo budete chtít chatu vidět, zavolejte, rádi Vám ve všem poradíme a pozveme na prohlídku.

Základní informace
KategorieChataPoloha objektuSamostatný
LokalitaJedovniceUmístění objektuPolosamota
OkresBlanskoZařízenýAno
Velikost1 pokojParkováníAno
Plocha užitná19 m²KomunikaceZpevněná
Plocha pozemku1 m²DopravaSilnice, Autobus
Stav objektuPo rekonstrukciElektřina230V
BudovaDřevěnáTopeníLokální tuhá paliva
Typ domuPřízemní